Naše farma

MicrogreenKV

sme malá rodinná farma zaměřená na pěstování mikrozeleniny v České republice. Naše vášeň a snaha se promítají do každého pěstitelského procesu, abychom vám mohli nabídnout ty nejkvalitnější mikrozeleniny plné živin a chuti.

Věříme v přírodní a udržitelný způsob pěstování, proto veškerou mikrozeleninu pěstujeme bez použití pesticidů a chemických hnojiv. Důraz klade na výběr kvalitních semínek a pečlivý výběr zemědělských substrátů, které zajistí optimální růst a vývoj našich plodin.

 

Naše farmářské týmy se starají o každý detail, od setí semínek až po sklizeň. Využíváme moderní technologie a postupy, abychom zaručili konzistentní kvalitu a čerstvost našich produktů. Spolupracujeme s místními restauracemi, obchody a komunitou, abychom přinesli zdravé a lahodné mikrozeleniny přímo k vám.

Věříme, že mikrozelenina představuje novou dimenzi ve stravování, kde každý kousek má vysokou nutriční hodnotu a jedinečnou chuťovou paletu. S našimi produkty si můžete vychutnat svěžest, krásu a výživu přírody.